DAŽOS VĀRDOS

Es neesmu pasaules labākais pasākumu vadītājs. Neesmu arī sliktākais. Es esmu tas, kurš pirms katra pasākuma klusu paskatās debesīs un saka: “Uztaisīsim vēl vienu fantastisku ballīti!”

Pasākumu veidošana un vadīšana ir ļoti radošs un profesionāli prasīgs darbs, jo nav divu vienādu cilvēku, nav divu vienādu vakaru. Manuprāt, veiksmīga pasākuma formula ir rūpīga sagatavošanās + spēja improvizēt pasākuma laikā. Ja pirmais vairāk prasa pieredzi un gribasspēku, tad otrais – talantu. Un tomēr… ir vēl arī trešais, un tā ir pozitīva attieksme pret darbu, dzīvi un cilvēkiem. Pie tā ir jāstrādā nepārtraukti – gan sevis, gan darba, gan pasaules dēļ.

Manā pieredzes čemodānā ir kāzas (t.sk. ceremonijas), dzimšanas dienas, korporatīvie un pašvaldību pasākumi kā arī pa kādai bērnu ballītei un paša rīkotam koncertam ar mūziķu piedalīšanos. Pasākumus vadu latviešu, angļu, krievu un, ja gadās – arī dāņu valodā.

Tāpat es esmu arī DJ ar visu nepieciešamo skaņas un gaismas tehniku pasākumiem līdz 200 viesiem. Varu būt gan katrs atsevišķi (vakara vadītājs vai DJ) gan abi vienā personā.

Jūsu vakara vadītājs un DJ – Reinis Ruska

Back To Top